Nalazite se na: Home » Aktivnosti župe/župljana » Caritas

Caritas

Župni caritas uz našeg župnika vlč. Marka Peulića vodi gospodin Ivica Živković sa svojom suprugom.Tu je još i gospođa Josipa – Zdenka Romić. U rad caritasa uključeni su i mladi naše župe.

2013. godine za Uskrs podijeljeno je oko 30 paketa za 30 najpotrebnijih obitelji naše župe, dok je za Božić bilo podijeljeno 39 paketa. Paketi su bili iznimno bogati zahvaljujući župljanima župe sv. Nikole Tavelića koji su kroz korizmu i došašće donosili različite kućne potrepštine i hranu za potrebite. Naravno da su nam od pomoći bili i trgovački lanci koji se nalaze u našem gradu ( Patričar d.o.o, Boso…), te firme koje su također pomogle u prikupljanju pomoći ( Sladorana, Domil, Meretine, Obiteljsko gospodarstvo Močić ). Hvala svima na srdačnoj pomoći te pozivamo i druge da se ubuduće uključe u ovakve i slične akcije za najpotrebnije.

Možda će vas zanimati: