Nalazite se na: Home » Aktualno » Fotografije – trodnevnica i crkveni god

Fotografije – trodnevnica i crkveni god 

46

Donosimo vam galeriju fotografija sa trodnevnice samog blagdana sv.Nikole Tavelića 14.11.2014.

1. večer trodnevnice: sv.Misu je predvodio vlč. Josip Živić, župnik u Gunji, a pjevao je dječji crkveni zbor sv.Nikole Tavelića. Fotogalerija:

 

 

2. večer trodnevnice: sv.Misu je predvodio vlč. Nikica Bošnjaković, župnik u Šidu (Srbija), a pjevao je mješoviti crkveni zbor sv.Nikole Tavelića. Fotogalerija:

 

3. večer trodnevnice: sv.Misu je predvodio vlč. Ivan Benaković, župni vikar u Osijeku 3, a pjevao je zbor mladih “Shalom”. Nakon svete Mise tamburaši iz kuda “Kristal”, pod ravnanjem nastavnika Martina Kneževića, održali su koncert. Fotogalerija:

 

Možete pogledati i fotografije sa jutarnje (08:30) i velike Mise (10:30). Jutarnju Misu slavio je župnik vlč.Marko Peulić, a svetu Misu u 10:30 slavio je fra Ivica Jagodić, župnik i gvardijan u Vukovaru.