Nalazite se na: Home » Najave » Korizmena duhovna obnova

Korizmena duhovna obnova 

vlč. Matej Glavica

Korizmenu duhovnu obnovi u našoj župi vodit će vlč. Matej Glavica, ekonom Bogoslovnog sjemeništa u Đakovu. Duhovna obnova će se održati 27.,28.,29. i 30. ožujka 2014.

Donosimo nekoliko informacija o velečasnom Mateju (preneseno sa stranice verbum.hr).

 

“Matej Glavica svećenik je Đakovačko-osječke nadbiskupije. Rođen je u Osijeku 1983. godine. Odrastao je u mjestu Ladimirevci. Sjemenišnu formaciju primio je u Zagrebu i Đakovu. Za svećenika je zaređen 2008. godine. Nakon prve službe u Međubiskupijskom sjemeništu u Zagrebu, na službi je u Bogoslovnom sjemeništu u Đakovu. Do sada je objavio: predkrsnu katehezu ‘Krstite dijete? Čestitamo!’, potom križni put s meditacijama Hvalospjeva ljubavi ‘Križ ljubavi’, križni put svećenika ‘Uzmi križ svoj i pođi za mnom’, te obiteljski križni put ‘Zajedno u Kristu’. Zbirka meditacija ‘Rame uz rame’ nastala je kao plod izgovorenih meditacija u radijskim emisijama: ‘Riječ za tebe’ Hrvatskog katoličkog radija, ‘Izvor istine’ Slavonskog radija i ‘Efata’ Radija Đakovo.”