Nalazite se na: Home » Dječji zbor » U Cerni održana “Zlatna harfa”

U Cerni održana “Zlatna harfa” 

harfa_2015

U Cerni je 23. svibnja 2015. održana „Zlatna harfa” Županjskog dekanata. Sudjelovao je Dječji zbor Isusovi biseri iz Župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja iz Županje , Dječji zbor Sunčana djeca iz Župe sv. Nikole Tavelića iz Županje, Dječji zbor Ljiljani sv. Antuna Padovanskog iz Otoka, Dječji zbor Male ruže iz Bošnjaka te domaćini, Dječji zbor Župe sv. Mihaela, arkanđela iz Cerne. Ukupno je nazočilo 199 djece. Nakon zajedničke mise, uslijedila je smotra tijekom koje su se zborovi predstavili s po dvije pjesme.

Za sve koji nisu mogli biti prisutni na Zlatnoj harfi dječji zbor “Sunčana djeca” iz Župe sv. Nikole Tavelića ponovio je program u nedjelju 31.05.2015. nakon jutarnje svete Mise. U galeriji možete vidjeti nekoliko fotografija sa ponovljenoga nastupa te sa Zlatne harfe iz Cerne.