Nalazite se na: Home » Vijesti i događanja u župi » U svibnju početak radova u crkvenom dvorištu

U svibnju početak radova u crkvenom dvorištu 

DSCN0359

Na sastanku pastoralnog i ekonomskog vijeća župe održanom 03.02.2014. župnik Peulić tražio je mišljenje vijeća o skorom proširenju crkvenog dvorišta. Naime, radi se o mjestu koje će nastati rušenjem kuće koju je župa kupila prije nekoliko godina a koja je sada, nakon isteka hipotekarnog kredita, u potpunosti u vlasništvu župe. Riječ je o kući koja se nalazi u Vinkovačkoj ulici uz samu crkvu. Postoji mogućnost da se sva cigla od kuće i ostali građevinski materijal (onaj koji je u dobrom stanju) pokloni osobama koje su u potrebi za tom vrstom pomoći. Zainteresirani se mogu javiti župniku Marku Peuliću. Na mjestu koje će nastati nakon rušenja kuće za sada je predviđeno proširenje samog dvorišta (trava, zelenilo, ograda).

 

U galeriji možete vidjeti kuću: