Nalazite se na: Home » Aktivnosti župe/župljana » Zbor mladih u Opuzenu

Zbor mladih u Opuzenu 

shalom opuzen

I ovu, drugu godinu za redom, na poziv organizatora, mladih župe sv.Stjepana, zbor Shalom gostuje u Opuzenu. Mladi će nastupiti na koncertu duhovne glazbe “Maranatha” u subotu 12.07. u 21 sat na trgu Kralja Tomislava (pjaca). Uz Shalom nastupiti će i Papa bend, Antonio Tkalec, Frama Humec, Željka Marinović, Zbor mladih Opuzen, Zvijezde mora, VIS Hosana, Bernarda Brunović. Voditeljica programa je Lejdi Oreb a koncert se održava pod pokroviteljstvom grada Opuzena i Splitsko Makarske nadbiskupije. Mladimo želimo lijep i ugodan provod i boravak u Opuzenu te da po tko zna koji puta svojim glasovima i instrumentima proslave Gospodina.

 

plakat koncerta duhovne glazbe MARANATHA - OPUZEN, 12.07.2014.